Z historią w tle – Ścieżkami dawnej Suchowoli

W ramach programu POMOST DLA NIEPODLEGŁEJ koordynowanego przez WOAK Białystok otrzymaliśmy dofinansowanie na zrealizowanie projektu "Z historią w tle – Ścieżkami dawnej Suchowoli"

Drodzy Państwo!

     Bardzo miło nam poinformować, iż w ramach programu POMOST DLA NIEPODLEGŁEJ koordynowanego przez WOAK Białystok otrzymaliśmy dofinansowanie na zrealizowanie projektu "Z historią w tle – Ścieżkami dawnej Suchowoli".

      Projekt zakłada zebranie i wydanie w formie albumu fotografii - ilustrujących wpływ istotnych historycznie wydarzeń na życie społeczności Gminy Suchowola.

    Wobec tego, jeżeli jesteście Państwo w posiadaniu unikatowych zdjęć historycznych dotyczących ludzi, wydarzeń lub miejsc z terenu Gminy Suchowola prosimy o dostarczenie ich do Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Suchowoli, gdzie zostaną zeskanowane, a dalej wybrane i wydane w albumie.

       Zachęcamy do zajrzenia do starych domowych archiwów i podzielenia się posiadanymi kawałkami historii. Album będzie niezwykłą pamiątką, stworzoną przez ludzi z całej gminy.

Gorąco prosimy o wsparcie.