Moc atrakcji podczas Suchowolskich Ferii

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Suchowoli przygotował wiele atrakcji podczas tegorocznych ferii zimowych.

      Pierwszy tydzień to przede wszystkim akcja „Ferie w Bibliotece” . Na dzieci czekać będzie wiele atrakcji: gry i zabawy, zagadki i łamigłówki, warsztaty plastyczne, głośne czytanie książek. Zapisy prowadzi Biblioteka Publiczna w Suchowoli osobiście lub pod numerem telefonu 85 7229410.

W drugim tygodniu GOK wspólnie z klubem sportowym działającym przy ośrodku organizuje tygodniowy obóz szkoleniowy dla najbardziej uzdolnionych młodych tenisistów stołowych z Gminy Suchowola. Od środy do piątku odbędą się również „Taneczne Ferie”. Oprócz zajęć tanecznych dzieciaki będą miały możliwość poznania gier i zabaw z dawnych lat,  takie jak gra w gumę, gra w klasy,  bączek i wiele innych. Uczestniczy mogą też liczyć na  darmowe dmuchańce. Zapisy prowadzi prowadząca pod nr tel. 516 282 117.

W piątek 31 stycznia o godzinie 10.00 w Sali Płomyk odbędzie się przedstawienie teatralne w wykonaniu wolontariuszy z całej Europy. Wstęp na przedstawienie jest otwarty.

Również w piątek odbędzie się turniej tenisowy p.n. „Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Suchowoli. W turnieju wziąć może udział każdy chętny. O godz. 13.00 rozegrana zostanie kategoria dzieci ze szkół podstawowych. Młodzież i dorośli rywalizacje rozpoczną o godzinie 15.00. Zapisy odbędą się przed zawodami.

Przez cały okres ferii Centrum Trzech Kultur w Suchowoli zaprasza do zwiedzania wystawy: "Anioł w sztuce i kulturze" wypożyczonej z Muzeum i Archiwum Archidiecezjalnego w Białymstoku.  Dzień Babci i Dziadka to świetne okazje do obejrzenia wystawy. Zarówno dzieci jak i dorośli, którzy odwiedzą CTK w tych dniach (21-22.01.2020r.)  otrzymają mały upominek. 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.facebook.com/goksitsuchowola lub telefonicznie 85 7124053.