Drugi tuniej Grand Prix Suchowoli w tenisie stołowym

Drugi Turniej Grand Prix Suchowoli za nami. I znów rekord frekwencji - 52 tenisistów- starszych i młodszych, w tym jeden wyjątkowy- zaledwie 6 letni Maciej Ryżewski z Chodorówki.

W kategorii kobiet do gry powróciła laureatka dwóch poprzednich edycji Jolanta Tomaszewska. Rozbrat z tenisem sprawił, że tym razem nie zdołała cieszyć się ze zwycięstwa. Wywalczyła jednak brązowy medal i dalej liczy się w walce o końcowy tytuł.  Na pierwszym dwóch miejscach tak jak w poprzednich zawodach uplasowały się zawodniczki Gimnazjum w Suchowoli Paulina Chmielewska i Anna Grabowiecka. Paulina pewnie przewodzi w klasyfikacji generalnej.
W kategorii męskiej bardzo ciekawie. Pod nieobecność bezkonkurencyjnego w pierwszych zawodach Piotra Kolenda z Moniek, na najwyższy stopień podium wrócił zawodnik z Sokółki. Jednak tym razem to nie król poprzednich edycji Daniel Dąbrowski, a Wojciech Kuczko, który dzięki temu zwycięstwu wysunął się on na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. W niej przewodzi Jacek Cybulski z Moniek, który w obydwu turniejach zajmował drugie miejsce. Trzecie miejsce padło łupem Arkadiusza Michalskiego, który awansował w generalce na piąte miejsce.
Następny turniej w połowie stycznia. Dokładna data zostanie podana na stronie Urzędu Miejskiego w Suchowoli.